Úschova či převoz bagáže

Přijeli jste na vodu vlakem, autobusem, autostopem či jiným způsobem bez vlastního dopravního prostředku a máte sebou spoustu bagáže? I na to jsme připraveni! Bagáž Vám uschováme a poté případně dopravíme na místo doplutí, pokud by jste se nechtěli vrátit zpět do Vyššího Brodu s námi a vyzvednou si Vaší bagáž až u nás.


Naplánování a zorganizovaní Vašeho výletu

Jedete na vodu poprvé nebo si chcete pouze Vaší plavbu užít se vším všudy? Nechte to na nás! Vy nám sdělíte Vaší představu, kam až by jste se chtěli podívat a na kolik dní by jste rádi vypluli. My se postaráme o ostatní. Naplánujeme Vám plavbu od vyplutí, přes zajímavá místa na cestě, poradíme Vám kde se občerstvit, případně přespat až po návrat zpět. Určitě nás neváhejte kontaktovat.


Teambuilding

Výlet na raftech či kánoích bude velmi příjemným zpestřením a odpoutáním se od každodenních pracovních povinností pro Vaše zaměstnance. Uspořádejte firemní akci s námi a o nic se nemusíte starat. Naplánujeme Vám kompletní akci od vyplutí až po návrat zpět a samozřejmě Vám půjčíme veškeré vybavení. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, neváhejte nás kontaktovat.